Internat

PIKNIK Z PIOSENKĄ

Piknik z Piosenką jaki odbył się w internacie w dniu 12.06.2024r.  był w tym roku szkolnym już ostatnią naszą wspólną imprezą. Spędziliśmy ten czas muzycznie, aktywnie i wesoło a na koniec zjedliśmy pyszną pizzę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

JESTEŚMY RÓŻNI, JESTESMY RÓWNI

W dniu 11.03.2024r. w internacie odbyły się zajęcia pod hasłem „Jesteśmy różni, jesteśmy równi”. Na zajęciach uświadomiliśmy sobie, iż pomimo czyjejś odmienności lub niepełnosprawności wszyscy ludzie są sobie równi. Poznaliśmy także zasady savoir – vivre wobec osób niepełnosprawnych oraz ich potrzeby. Na koniec w ramach integracji wspólnie bawiliśmy się. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

SPORTOWO – ZDROWO

W dniu 10.01.2024r. na sali gimnastycznej całym internatem uczestniczyliśmy w różnego rodzaju rozgrywkach, grach i zabawach sportowych. Wiadomo – „Sport to zdrowie”.

WKRÓTCE BOŻE NARODZENIE

W dniu 18.12.2023r. odbyły się w internacie zajęcia poświęcone zbliżającym się Świętom Bożego Narodzenia. W miłym, świątecznym nastroju kleiliśmy kolorowe łańcuchy, rozwiązywaliśmy zadania związane ze świętami oraz oczywiście głośno i z entuzjazmem śpiewaliśmy kolędy. Podzieliliśmy się także opłatkiem  i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia.

„Pasowanie na Mrówkę”

W dniu 16.10.2023r w naszym Internacie uroczyście przyjęliśmy do naszej małej społeczności nowych wychowanków. Było przy tym mnóstwo wspólnej, wesołej zabawy i wiele radości. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

error: Content is protected !!
Skip to content