Spotkanie z trenerami

W dniu dzisiejszym na Sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z trenerami PHO3NIX. Warsztaty sportowe to nagroda za udział w inicjatywach i konkursach proponowanych przez Fundację PHO3NIX Kids w których uczestniczyli nasi uczniowie.
Trenerzy zaprezentowali nam pokazy dyscyplin sportowych takich jak Korfball i BMX freestyle. Dyscyplina BMX freestyle polega na obudzeniu w sobie oryginalności i kreatywności oraz wytworzenie własnego stylu. Triki, które można wykonywać narodziły się w Kalifornii w latach 70-tych  i wykonywane są przy użyciu specjalnie do tego przystosowanych  rowerach. Pokaz BMX prowadził Maks  Płuciennik trener i instruktor BMX jeden z najlepszych polskich zawodników, zwycięzca wielu zawodów.
Kolejną dyscypliną był Korfball prezentowany przez Tamarę Siemieniuk trenerkę, kapitana reprezentacji Polski, Mistrzynię świata w korfballu plażowym.
 Korfball to koedukacyjna gra zespołowa, w której zadaniem zawodniczek i zawodników jest trafienie piłką do kosza umocowanego na słupie o wysokości 3,5 metra. W dzisiejszych czasach ta dyscyplina sportu zyskuje coraz więcej popularności.
Po pokazach nasi uczniowie uczestniczyli w testach sprawnościowych w których każdy mógł sprawdzić swoją siłę, wytrzymałość, szybkość i skoczność.
Prowadzone warsztaty świetnie aktywizowały wszystkich uczestników, były doskonała okazją do diagnozy własnej sprawności, oraz kolejny raz pokazały że sport nie jest nudny i może być ciekawa alternatywą dla  aktywnego spędzania czasu wolnego i odkrywaniu nowych zainteresowań.

Olimpiada Specjalna w Bydgoszczy

W dniach 29.09. – 1.10.2023 r. w Bydgoszczy odbyły się XIII Ogólnopolskie Regaty Kajakowe Olimpiad Specjalnych. Pięcioro zawodników z klubu sportowego „Huragan” Olimpiad Specjalnych działającego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Suwałkach reprezentowało województwo podlaskie. I przywieźli medale!

Zawodnicy walczyli indywidualnie, w swoich grupach wiekowych, w kategorii KT1 na dystansie 200 m i zdobyli medale: Piotr Rogucki złoto, Damian Jankowski brąz, Kajetan Roziewski brąz, Róża Toczko brąz, Monika Bednarek zajęła piąte miejsce. W kategorii KT1 na dystansie 500 m czwarte miejsce zajął Piotr Rogucki.

W kategorii KT2 wystartowały dwie osady – na dystansie 200 m brązowy medal wywalczyły Róża Toczko i Monika Bednarek, a na dystansie 500 m Kajetan Roziewski i Damian Jankowski zdobyli również brąz.

Klub sportowy „Huragan” Olimpiad Specjalnych działa w SOSW nr 1 w Suwałkach od ponad 20 lat. Olimpiady Specjalne to międzynarodowa organizacja, której główną działalnością jest organizowanie treningów i zawodów sportowych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Przez sport zawodnicy rozwijają się zarówno fizycznie jak i społecznie. Uczą się nowych umiejętności, przełamują własne bariery, stają się bardziej odważni, otwarci i pewni siebie. Poprzez swoją działalność stowarzyszenie oddziałuje również na szersze środowisko społeczne. Pokazując wysiłek sportowy zawodników Olimpiad Specjalnych, ich emocje i radość z uprawiania sportu, stara się przełamywać stereotypy, przyczynia się do lepszego zrozumienia, akceptacji i tolerancji wobec osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Nasza mistrzyni

W Pałacu Prezydenckim mieliśmy okazję wziąć udział w spotkaniu polskiej reprezentacji Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych z Panią Agatą Kornhauser – Dudą. A wszystko to za sprawą naszej uczennicy- Moniki Bednarek. Pierwsza Dama pogratulowała i podziękowała sportowcom. Igrzyska odbywały się od 15 do 23 czerwca w Berlinie w Niemczech. Zawodnicy przywieźli z Berlina aż 57 medali: 15 złotych, 26 srebrnych i 16 brązowych. Nasza Monika zdobyła srebrny medal w sztafecie 4x100m.
Monika -jesteśmy dumni!
 

Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Społeczność Ośrodka trzyma kciuki za Monikę Bednarek podczas Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych.

Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Piłce Nożnej

We wtorek 30 maja 2023 r. na boisku przy ZSZ w Sokółce odbyły się zorganizowane przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sokółce, Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Piłce Nożnej Szkół Specjalnych. Patronat nas Turniejem objęło Starostwo Powiatowe w Sokółce. Sponsorem wydarzenia był Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku. Głównym celem zawodów była popularyzacja piłki nożnej wśród osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz integracja środowiska osób
z niepełnosprawnościami poprzez sport.

 

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała p dyrektor SOSW-Elżbieta Szomko wraz
z zaproszonymi gośćmi: Starostą Powiatu Sokólskiego- Piotrem Rećko, Członkiem Zarządu Województwa Podlaskiego -Wiesławą Burnos,  Radnym Sejmiku Województwa Podlaskiego-

Piotrem Wnukowskim, Prezesem Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych ,,Pod Skrzydłami”- Beatą Tur.

       W zawodach udział wzięło ok. 50 zawodników z sześciu szkół i placówek specjalnych woj. podlaskiego: Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Białymstoku, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 1 w Suwałkach, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Długoborzu, Zespół Szkół Nr 16 w Białymstoku, Zespół Szkół Specjalnych w Bielsku Podlaskim oraz gospodarze mistrzostw: Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Sokółce. Sędzią zawodów  był Jarosław Jakimiuk- nauczyciel Zespół Szkół Nr 16 w Białymstoku. Zespoły były podzielone na dwie grupy, gdzie każda drużyna miała możliwość rozegrania dwóch  meczy w fazie grupowej.

Puchary, nagrody rzeczowe, poczęstunek zostały ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

 

Wyniki końcowe mistrzostw:

 

  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Długoborzu
  • Zespół Szkół Nr 16 w Białymstoku
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Białymstoku
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sokółce
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Suwałkach
  • Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaski

Bowling

W miniony piątek (28.04) w MK Bowling Suwałki już po raz siódmy odbył się INTEGRACYJNY TURNIEJ BOWLINGOWY 🎳zorganizowany przez Podlaskie Stowarzyszenie Terapeutów oraz Uczniowski Klub Sportowy Grom.
W zawodach uczestniczyli Nasi uczniowie w składzie:
Błażej Moczkowski, Michał Panek, Adam Warakomski oraz Karolina Zielińska, Karol Sznurkowski, Weronika Zielińska.
Do rywalizacji przystąpiło 19 drużyn z 11 placówek z: Białegostoku, Sokółki, Augustowa, Olecka, Gołdapi oraz Suwałk. Uroczystego otwarcia dokonali: pani Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego GROM Urszula Duda, menager MK Bowling pan Adam Legumina oraz jedna z koordynatorek turnieju pani Magdalena Korlak-Dembowska.
Każdy z uczestników otrzymał dyplom, medal oraz słodką niespodziankę. Każda placówka otrzymała również wyjątkowy puchar w kształcie kręgla, gdyż tak naprawdę wszyscy są zwycięzcami!
Wyniki rywalizacji:
• w kategorii I (7-11 lat)
I miejsce: Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa „Bajka” w Suwałkach
II miejsce: Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi
III miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Suwałkach
• w kategorii II (12-17 lat)
I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach
II miejsce: Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa „Bajka” w Suwałkach
III miejsce: Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Suwałkach
Zawodnicy świetnie się bawili, integrowali oraz rywalizowali w duchu „fair play”. Już po raz kolejny okazuje się, że gra w kręgle dla osób z różnymi niepełnosprawnościami jest doskonałą formą spędzania czasu wolnego oraz rozwijania umiejętności sportowych, społecznych oraz emocjonalnych 🙂
Dziękujemy organizatorom z Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy “Prolog” za zaproszenie, przygotowanie słodkiego poczęstunku i super atmosferę.
 
 

Sport to zdrowie

Zakończenie sezonu narciarskiego

Nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach nauki jazdy na nartach. Pogoda jak na marzec piękna, warunki na stoku doskonałe.

Walentynkowa Olimpiada Integracyjna

Uczniowie naszej szkoły w dniu 14.02.2023r. uczestniczyli w Walentynkowej Olimpiadzie Integracyjnej organizowanej przez uczniów i nauczycieli Szkoły Terapeutycznej Bajka. Zawodnicy rywalizowali w kilkunastu konkurencjach sprawnościowych, oraz zabawach integracyjnych. Rywalizacji sportowej towarzyszyły wielki emocje, ale również dobry humor i świetna zabawa.

XII OGÓLNOPOLSKIE LETNIE IGRZYSKA OLIMPIAD SPECJALNYCH 2022

Wspaniali zawodnicy, cudowna pogoda, wiele emocji. Województwo Podlaskie reprezentowało w Kielcach 14 zawodników, którzy w słońcu, deszczu i na hali wylewali pot, przełamywali swoje ograniczenia.
Mamy 8 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe
Monika Bednarek
1  200 m. 1  Rzut Oszczep
Krystian Warakomski
3  100 m 4 m-ce Rzut Oszczep
Krzysztof Leśniewski
2  Rzut Oszczep. 5 m-ce 200 m
Tomasz Dowtort
1 na 200 m. 4 m-ce 800 m
Karolina Zielińska
2  Rzut Oszczep 1 na 100 m
Magdalena Wichert
3  Rzut Oszczep 5 m-ce 100 m
Weronika Zielińska
1 Oszczep 4 m-ce 100 m
Patrycja Lewkowicz
4 m-ce 400 m 3 m-ce  100 m
Dawid Choroszko
2 m-ce  200 m 2 m-ce 400
Marcin Grzędziński
DQ Rzut Mini Oszczep(18.70) i 4 Pchnięcie Kulą
Jakub Żuryński
1  Rzut Oszczep 2  w Pchnięciu Kulą
Damian Jankowski
  Pchnięcie Kulą. 4 m-ce – 400 m.
1 miejsce dziewczyn w Sztafecie
4 x 100 m 
5 miejsce chłopaków w Sztafecie 4×100 m. 
Badminton:
Damian Jankowski
4 miejsce Indywidualnie
Dominika Wiliwińska
4 miejsce Indywidualnie
W grze mieszanej – miejsce 
Gratulacje
 

Mistrz Polski

Kamil Kochański z klasy 3S sukcesem zakończył swój debiut w VII Technicznych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Taekwondo Olimpijskim zdobywając Złoty  Medal. W swojej kategorii P20 do 25 lat pokonał Michała Mrozińskiego z Leoncina, reprezentującego Polskę na zawodach rangi Europejskiej oraz Pawła Wieluńskiego z Torunia. Jest to ogromny sukces naszego ucznia tym bardziej, że przygodę z Taekwondo rozpoczął we wrześniu 2021 roku. Kamil trenuje w suwalskim klubie Taekwondo HUZAR – życzymy kolejnych sukcesów i trzymamy kciuki na przyszłość.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Kolejne sukcesy

Kolejna, III część Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Judo i Kolarstwie za nami.
Ciężka praca daje rezultaty w postaci medali. Gratulujemy.
 
 
 

Turniej Boccia

W piątek drużyny ze szkoły branżowej (Monika, Ewa, Edyta) oraz szkoły podstawowej (Oliwka, Weronika, Martyna) wzięły udział w Integracyjnym Turnieju Boccia (#GirlPower) organizowanym przez Niepubliczną Terapeutyczną Szkołę Podstawową Bajka oraz Szkołę Przysposabiającą do Pracy Prolog. Pucharu nie zdobyłyśmy, ale zabawy, śmiechu, zdrowego sportowego ducha było co niemiara 😁. Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą sportową imprezę!
 

Kolejna edycja Wiosennego Integracyjnego Rajdu Nordic Walking

W czwartek 19 maja odbyła się kolejna edycja Wiosennego Integracyjnego Rajdu Nordic Walking. Organizatorami rajdu byli nauczyciele wychowania fizycznego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Suwałkach. Gospodarzem i współorganizatorem dzisiejszej imprezy był Wigierski Park Narodowy, którego ścieżki zdobywali uczestnicy wyprawy. Ponad 80 uczniów suwalskich szkół wraz z opiekunami trenowało i doskonaliło swoje umiejętności w technice poruszania się z kijami nordic walking. Po krótkiej rozgrzewce przed siedzibą Wigierskiego Parku Narodowego wszyscy udali się na plażę nad jeziorem Czarnym, gdzie brali udział w grach i zabawach integracyjnych oraz treningu marszu z kijami nordic walking. Po solidnej zaprawie wyruszyliśmy na szlak, by poznawać i podziwiać piękno budzącej się do życia wiosną przyrody. Wigierski Park Narodowy jest miejscem, gdzie naprawdę aktywnie można spędzać czas poznając niezliczone leśne ścieżki i szlaki.
Po aktywnym dniu przyszedł czas na odpoczynek i wspólne spotkanie przy ognisku w „Dziupli”, gdzie podsumowaliśmy i zakończyliśmy tegoroczny Wiosenny Integracyjny Rajd Nordic Walking.
 

Memoriał Kamili Skolimowskiej

Memoriał Kamili Skolimowskiej w Suwałkach odbył się dzisiaj na stadionie LA, wśród wielu startujących gwiazd udział wzięły również “Nasze Gwiazdeczki” reprezentujące Olimpiady Specjalne w gościnnym biegu na 60 metrów. Gratulujemy i życzymy sukcesów!

XII Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2022

Sukcesy naszych sportowców.

Intensywne treningi

Intensywne treningi przygotowujące reprezentantów naszego województwa do udziału w Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Rybniku.

Patrycja, Martyna, Kacper i Karol – Powodzenia!

Jubileuszowe ciekawostki

Sekcja sportowa Olimpiad Specjalnych działa w Ośrodku już od lat 80-tych. W latach 90-tych zyskała nazwę “Huragan”. Obecnie klub sportowy liczy ponad 60 zawodników. Trenujemy lekkoatletykę, kolarstwo, badminton, tenis stołowy, kajakarstwo, pływanie, bocce, piłkę nożną, narciarstwo zjazdowe i biegowe oraz rakiety śnieżne. Dla uczniów z głębszą niepełnosprawnością intelektualną oraz ruchową realizujemy program rehabilitacyjno-treningowy MATP.
Na zdjęciu Paweł Jankowski oraz Joanna Chmielewska – nasi medaliści z IX Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Boise (USA) z 2009 roku wraz z trenerem Markiem Wierzbickim, wspaniałym nauczycielem wychowania fizycznego, bardzo zaangażowanym w działalność klubu.
A w przyszłym tygodniu uczniowie SOSW będą reprezentować nasze województwo na Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Rybniku. Trzymajcie kciuki!
 

Turniej Badmintona  2022r.

W marcu w naszej szkole odbył się Turniej badmintona. Finał turnieju  rozegrany został w dniu 21.03.2022r. Uczniowie w swoich kategoriach zajęli następujące miejsca.

I Monika Borowska
II Dorota Sapiega
III Weronika Zielińska

I Dominik Choroszko
II Maciej Danilewicz
III Jakub Żuryński

I Kamil Kochański
II Krzysztof Leśniewski
III Mieszko Majchrowicz

XI Podlaski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych 2021

Zawody odbyły się na pływalni OSiR w Suwałkach. Zawodnicy Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 pływali w konkurencji sprawnościowej na 15 m, 25 m i 50 m. Jak zawsze, startujące dzieciaki i młodzież rywalizowali zgodnie z duchem fair play i hasłem Olimpiad: “Pragnę zwyciężyć, lecz jeśli nie będę mógł zwyciężyć, niech będę dzielny w swym wysiłku”. Uśmiechy na twarzy zawodników i rodziców były potwierdzeniem potrzeby organizacji takich zawodów. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację cyklu zawodów, które zostały dofinansowane z dotacji Urzędu Miasta Suwałki. Dziękujemy Dyrekcji SOSW, Pomocom, Sędziom i Ratownikom WOPR.

Źródło: Uczniowski Klub Sportowy Huragan

Integracyjne Zawody w pływaniu z okazji Dnia Niepodległości. Suwałki 28.11.2020 r

28 listopada uczniowie naszego Ośrodka, a jednocześnie zawodnicy Integracyjnego Klubu Sportowego „Herkules” w Suwałkach uczestniczyli w rywalizacji sportowej podczas „Integracyjnych Zawodów w pływaniu z okazji Dnia Niepodległości. Suwałki 28.11.2020 r.”.

            Każdy młody sportowiec otrzymał pamiątkowy medal oraz torbę z upominkami. Najważniejsze pozostają jednak nowe doświadczenia i uśmiechy wymalowane na buziach po ukończonych dystansach pływackich. Jedna z naszych zawodniczek, Karolina, otrzymała również prezent i życzenia z okazji zbliżających się 18 urodzin.

            Ogromne podziękowania składamy naszym wspaniałym trenerom: p. Izabeli Warakomskiej – Leśniewskiej, p. Jerzemu Piątkowskiemu oraz p. Joannie Mendak oraz Rodzicom, za ich wielką pomoc.

            Za pomyślny przebieg imprezy wielką „5” przybijamy Organizatorom, MUKS Olimpijczyk Suwałki. Dziękujemy i czekamy na kolejne.

Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych 4-7.03.2020 Zakopane

W dniach 4 – 7 marca 2020 roku w Zakopanem odbyły się X Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych. 26 zawodników z województwa podlaskiego miało okazję reprezentować Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska – Podlaskie. Wśród nich znalazło się
10 sportowców sekcji Huragan w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1
w Suwałkach.

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolnow- Wychowawczego nr 1 w Suwałkach  stanowili część kadry naszego oddziału było to: 4 narciarzy biegowych, 3 biegaczy na rakietach śnieżnych
i 3 narciarzy alpejskich. Trenerami zawodników byli Joanna Malska, Marcin Ostrowski i Adam Ołowniuk.

Igrzyska rozpoczęła Ceremonia Otwarcia, którą swą obecnością zaszczyciła małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy pani Agata Kornhauser – Duda, honorowy patron Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska. Wszyscy uczestnicy ceremonii, tuż po jej  oficjalnej części, mieli okazję bawić się przy dźwiękach muzyki zespołu ZAKOPOWER!

Część sportowa zawodów toczyła się od 4 do 6 marca, narciarstwo zjazdowe na trasach Stacji Narciarskiej SKI SUCHE, natomiast narciarstwo biegowe i bieg na rakietach śnieżnych
w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem. Pierwsze z tych dni poświęcono na starty preliminacyjne, natomiast trzeci dzień to już niezwykle emocjonujące finały uwieńczone ceremoniami medalowymi. Nasi sportowcy spisali się rewelacyjnie, przywożąc z zawodów szereg medali!!! 

Podczas Ceremonii Zamknięcia nastąpiło przekazanie ognia i flagi Olimpiad Specjalnych organizatorom drugiej części imprezy w Bydgoszczy:) Ceremonię poprzedziło losowanie kadry
i rezerwy zawodników, którzy będą reprezentować Polskę podczas
Światowych Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych. Kilkoro naszych zawodników zostało nominowanych do tego grona.
Ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Suwałkach są to uczniowie Natalia Bednarek – bieg na rakietach śnieżnych, Michał Zieliński, Marzena Dzida – narciarstwo biegowe
i Krystian Rodziewicz – narciarstwo alpejskie

Łącznie Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych, Zakopane 2020 to blisko 280 sportowców z niepełnosprawnością intelektualną z całego kraju, których wspierało łącznie 300 trenerów, sędziów, lekarzy, wolontariuszy i organizatorów.

OGÓLNOPOLSKIE ZIMOWE IGRZYSKA  OLIMPIAD SPECJALNYCH

ZAKOPANE 2020 

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

WOJCIECH GÓRNICKI

SLALOM GIGANT                          miejsce 2        1,13.99 sek

SUPER SLALOM GIGANT            miejsce 6        0,37.32

KRYSTIAN RODZIEWICZ                     

SLALOM GIGANT                          miejsce 1        1,55.04 sek (łączony)  nominacja światowe

SUPER SLALOM GIGANT            miejsce 3        1,00.51

DARIUSZ JANKOWSKI               brak kwalifikacji do finałów

NARCIARSTWO BIEGOWE

MARZENA DZIDA                       

50 m                                                   miejsce 2        0,41.50            nominacja światowe

100 m                                                 miejsce 3        1,35.10

MICHAŁ ZIELIŃSKI                   

500 m                                                 miejsce 3        7,12.90

1 km                                                   miejsce 1        8,15.70

2,5 km                                                miejsce 1        14,20.20          nominacja światowe

DAMIAN ŻURYŃSKI                   

500 m                                                 miejsce 3        9,10.90

1 km                                                   miejsce 3        11,04.70

2,5 km                                                miejsce DQ    15,17.60

SEBASTIAN WILIWIŃSKI                     

500 m                                                 miejsce 3        5,00.30

1 km                                                   miejsce 4        6,24.30

2,5 km                                                miejsce 2        10,20.30

RAKIETY ŚNIEŻNE

KLAUDIA IZBICKA

50 m                                                   miejsce 2        18,65

100 m                                                 miejsce 1        35,95

NATALIA BEDNAREK

200 m                                                 miejsce 1        1,07.34            nominacja światowe

400 m                                                 miejsce 1        2,59.39

800 m                                                 miejsce 1        6,59.81

MACIEJ DANILEWICZ

200 m                                                 miejsce 1DQ  1,09.17

400 m                                                 miejsce 3        2,51.52

800 m                                                 miejsce 2        6,41.81

CZTERECH ZAWODNIKÓW SOSW NR 1 W SUWAŁKACH DOSTAŁO NOMINACJE NA ŚWIATOWE ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIAD SPECJALNYCH W SZWECJI W 2021 r.

Walentynkowe Zawody Pływackie – Olecko 12.02 2020r.

W Olecku odbyły się Walentynkowe Zawody Pływackie. Startowało 150 zawodników. Uczennice naszej Szkoły: Karolina Zielińska i Katarzyna Walicka zdobyły złoto Serdecznie gratulujemy uczniom naszej szkoły za wspaniały udział w zawodach.
 
 
 
 

Mikołajkowy Rajd Nordic Walking 11.12.2019r.


XVII Integracyjny Festyn Bawmy się Razem – Bawmy się Radośnie. Przebród 22.11.2019r.
IX Podlaski Memoriał Waldemara Kikolskiego w biegach przełajowych 21.11.2019r.


Skip to content